KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13592287
nr 1359 2287
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Indonesien. Ej signerad. Motivet: 25x31 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 november 2020
kl 19:34:13
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)