KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16635123

nr 1663 5123

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Fiskande pojke, omkring 1900. Blandteknik, bildmått: 49x14 cm, yttermått inklusive ram: 63x28 cm. Signerad

måndag 2 december 2024
kl 18:02:02