KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16635205
nr 1663 5205
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Gaucho. Blandteknik på pannå. Bladets mått: 36x55 cm, yttermått inklusive ram: 46c66 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 december 2024
kl 18:51:31
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr