KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16417221
nr 1641 7221
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, blandteknik, Nymfer, 31x23 cm, yttermått inklusive ram: 36x28 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 september 2024
kl 20:29:00
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr