KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15758328
nr 1575 8328
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, blandteknik, undervattensvärld, 50x63 cm, yttermått inklusive ram: 58x73 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 18:37:08
29/10 18:45:43