KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17234191

nr 1723 4191

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, blandteknik, 28x34 cm, yttermått inklusive ram: 37x48 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 15 september 2025
kl 20:57:44