KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17234191
nr 1723 4191
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, blandteknik, 28x34 cm, yttermått inklusive ram: 37x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 september 2025
kl 20:57:44
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)