KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8225537
nr 822 5537
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, bagare, signerad, 20x15
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 april 2013
kl 20:08:04
100 kr
350 kr
250 kr