KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9355162

nr 935 5162

Blandteknik

Ö Bergling, signerad. 1926, 32x24

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 januari 2015
kl 20:56:49

18/1 21:30:53 1      Vinnande bud