KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12916529
nr 1291 6529
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
Blandteknik, "Oslo 30/3 -73". Signerad. Motivet: 30x20 cm
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:53:55
24/11 12:57:13
Nisse Zetterberg
Läs mer om Nisse Zetterberg