KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14376600

nr 1437 6600

Nils Selander

(1877-1949)

87 st. Nils Selander (1877-1949), Porträtt. Signerade, Blandteknik, bildmått: 10x17 - 18x12 cm. Oramade

måndag 13 december 2021
kl 19:31:10