KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15229402

nr 1522 9402

Nils Kreuger

(1858-1930), Sverige

Monogramsignerad 1894. Blandteknik, bildmått: 28x42 cm, yttermått inklusive ram: 48x61 cm

Kondition: fläckar

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 20 februari 2023
kl 19:36:41