KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7843176
nr 784 3176
Nils Ekwall
(f. 1954), Sverige
Blandteknik, Nils Ekwall (f. 1954), 'Tro och trygghet 1', signerad-91, motivets mått: 54x40
Nils Ekwall, svensk målare född 1954.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 oktober 2012
kl 19:52:03
22/10 18:12:48