ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 13824483
*
nr 1382 4483
MIXED MEDIA
N Acker, Interiör med figurer, signed, 46x39, outer dimensions including frame: 58x50,
N Acker, Interiör med figurer, Signerad, 46x39, yttermått inklusive ram: 58x50 cm
Droit De Suite
Estimate:
500
Sold:
SEK 200
Auction date:
Monday Mars 1 2021
at 19:27:00
- Bid history
Time
Bidder
Bid
25/2 21:00:21
1
100 kr
26/2 08:39:34
1
Vinnande bud
1/3 19:22:00
2
150 kr
1/3 19:22:00
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik interiör med figurer n acker vattenfärg
-
6381 WATERCOLOUR
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956). Coastal scene. S..//
Auction ends
in a week
26 jan at 20:22
-
8063 COLLAGE
Maria Hagelby (b. 1957), Sweden. Signed, compositi..//
Auction ends
in a week
26 jan at 20:20
*
MIXED MEDIA
Läs om budbetjänten
nr 1382 4483
MIXED MEDIA
N Acker, Interiör med figurer, signed, 46x39, outer dimensions including frame: 58x50,
N Acker, Interiör med figurer, Signerad, 46x39, yttermått inklusive ram: 58x50 cm
| Droit De Suite | |
|---|---|
| Estimate: | 500 |
| Sold: | SEK 200 |
| Auction date: |
Monday Mars 1 2021 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 25/2 21:00:21 | 1 | 100 kr |
| 26/2 08:39:34 | 1 | Vinnande bud |
| 1/3 19:22:00 | 2 | 150 kr |
| 1/3 19:22:00 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik interiör med figurer n acker vattenfärg
-
6381 WATERCOLOUR
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956). Coastal scene. S..//
Auction ends
in a week
26 jan at 20:22 -
8063 COLLAGE
Maria Hagelby (b. 1957), Sweden. Signed, compositi..//
Auction ends
in a week
26 jan at 20:20



