KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14949022

nr 1494 9022

Blandteknik

Michel Foublée, Komposition. Signerad, daterad 89. Mixed media, 80x60 cm, yttermått inklusive ram: 87x67 cm

Utrop:

500 kr

måndag 3 oktober 2022
kl 18:06:46