KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16123226
nr 1612 3226
Markus Kasemaa
(f. 1972), Estland
"Komposition med sittande man". Signerad, daterad 1994. Blandteknik. Diameter: 30 cm, yttermått inklusive ram: 45x44 cm
Markus Kasemaa, bildkonstnär född 1972.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 april 2024
kl 20:45:00
15/4 19:58:38