KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12826523
nr 1282 6523
Marco Cecioni
(f. 1948), Sverige
Blandteknik, Marco Cecioni (f. 1948), Förlaga till motiv på scarf, osignerad. Motivet: 56x56cm
Marco Cecioni, iteliensk svensk bildkonstnär född 1948.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 19:04:38
20/10 20:02:25