KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12826523

nr 1282 6523

Marco Cecioni

(f. 1948), Sverige

Blandteknik, Marco Cecioni (f. 1948), Förlaga till motiv på scarf, osignerad. Motivet: 56x56cm

Marco Cecioni, iteliensk svensk bildkonstnär född 1948.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 21 oktober 2019
kl 19:04:38

20/10 20:02:25 1      Vinnande bud

Marco Cecioni

Läs mer om Marco Cecioni