KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16292117
nr 1629 2117
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
"sweiz". Signerad, daterad 1962, komposition. Blandteknik, bildmått: 12x16 cm, yttermått inklusive ram: 29x32 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 juni 2024
kl 20:15:15
17/6 02:33:32
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer