KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14521003
nr 1452 1003
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, blandteknik, 35x23 cm, yttermått inklusive ram: 51x38 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 28 februari 2022
kl 18:44:09
12/2 17:18:19
- Klassiska
28 feb
Klassiska
Läs mer om Klassiska