KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8928023
nr 892 8023
Blandteknik
Madeleine Pyk (f. 1934), Stockholmsmotiv, signerad. , 20x28
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 5 maj 2014
kl 20:47:13
2/5 10:44:06
1.600 kr
4/5 21:28:17