KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13955508
nr 1395 5508
Blandteknik
3 st, Louis Del Pizzo. Signerad, daterad 53. Motivet: 17x13cm, bladets mått: 40x30cm, oramade lösa blad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 maj 2021
kl 19:23:42
2/5 14:05:22
100 kr
3/5 19:18:43