KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11546060
nr 1154 6060
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Blandteknik, Komposition, signerad, daterad -69, motivet: 30x34
måndag 8 januari 2018
kl 18:09:55
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe