KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9097030
nr 909 7030
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Blandteknik, Lennart Jirlow (f. 1936), Figur, Signerad -56, motivet: 27x18
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 september 2014
kl 20:22:11
1/9 16:56:01
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow