KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15482013
nr 1548 2013
Blandteknik
Lena Lilius. "Use sharp elbows". Signerad, blandteknik, daterad 2012, duk, 50x50 cm, oramad
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 19 juni 2023
kl 18:39:40
17/6 16:29:53
2.400 kr
19/6 18:34:40
19 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer