KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13056471
nr 1305 6471
Leif Rönn
(f. 1939), Sverige
Blandteknik, Signerad, mixed media, 64x49cm
Leif Rönn, svensk bildkonstnär född 1939.
måndag 3 februari 2020
kl 18:03:22