KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 4535148
nr 453 5148
Blandteknik
Lars-Olov Laraeus, Komposition, 50/60-tal, 82 x 56
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 26 februari 2007
kl 16:04:01
500 kr
500 kr
550 kr
600 kr
650 kr