KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8895072
*
nr 889 5072
Larissa Stenlander
(f. 1960), Sverige
Blandteknik, Larissa Stenlander (f. 1960), 14x62
Larissa Stenlander, född 1960 i Moskva, målare, bosatt i Sverige sedan slutet av 1980-talet.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 april 2014
kl 20:40:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/4 00:00:13
1
700 kr
17/4 11:38:15
2
1.200 kr
17/4 11:39:38
2
2.200 kr
17/4 13:07:55
1
1.700 kr
17/4 13:08:18
1
2.200 kr
17/4 14:46:36
1
2.600 kr
19/4 09:02:57
2
2.800 kr
19/4 14:42:54
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Larissa Stenlander
Larissa Stenlander, född 1960 i Moskva, målare, bosatt i Sverige sedan slutet av 1980-talet.
Läs mer om Larissa Stenlander
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik larissa stenlander svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
9374 Blandteknik
2 st, Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerad. Bl..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
18 november kl 20:34
-
3048 Blandteknik
Per Gummeson (1858-1928), Sverige. Tillskriven, Mo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
18 november kl 19:37
-
1008 Blandteknik
Ulf Lundell (f. 1949), Sverige. Signerad UL -95. B..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
25 november kl 18:51
*
Larissa Stenlander
Larissa Stenlander, född 1960 i Moskva, målare, bosatt i Sverige sedan slutet av 1980-talet.
Läs mer om Larissa Stenlander
nr 889 5072
Larissa Stenlander
(f. 1960), Sverige
Blandteknik, Larissa Stenlander (f. 1960), 14x62
Larissa Stenlander, född 1960 i Moskva, målare, bosatt i Sverige sedan slutet av 1980-talet.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 3.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 21 april 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/4 00:00:13 | 1 | 700 kr |
17/4 11:38:15 | 2 | 1.200 kr |
17/4 11:39:38 | 2 | 2.200 kr |
17/4 13:07:55 | 1 | 1.700 kr |
17/4 13:08:18 | 1 | 2.200 kr |
17/4 14:46:36 | 1 | 2.600 kr |
19/4 09:02:57 | 2 | 2.800 kr |
19/4 14:42:54 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Larissa Stenlander
Larissa Stenlander, född 1960 i Moskva, mÃ¥lare, bosatt i Sverige sedan slutet av 1980-talet.Läs mer om Larissa Stenlander
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik larissa stenlander svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
9374 Blandteknik
2 st, Dan Nygårds (f. 1943), Sverige. Signerad. Bl..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
18 november kl 20:34 -
3048 Blandteknik
Per Gummeson (1858-1928), Sverige. Tillskriven, Mo..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
18 november kl 19:37 -
1008 Blandteknik
Ulf Lundell (f. 1949), Sverige. Signerad UL -95. B..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
25 november kl 18:51