Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10028456



*

nr 1002 8456


Blandteknik

2 st, Landskap, 37x15


Utrop:

500 kr

Sista tid för bud online:

måndag 14 december 2015
kl 19:28:21



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik landskap landskapsmotiv landskapsmåleri vattenfärg
  • 6381 Akvarell
    Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    26 jan kl 20:22
  • 8063 Collage
    Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    26 jan kl 20:20




Ladda ner broschyr