KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10447323
nr 1044 7323
Blandteknik
Kopia efter B Liljefors, 34x51, jägare
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 juni 2016
kl 20:16:05
100 kr
150 kr