KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14024364

nr 1402 4364

Blandteknik

Kina, Signerad, häst, yttermått inklusive ram: 56x49cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 7 juni 2021
kl 19:18:09

5/6 15:29:35 1      Vinnande bud