KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14156457
nr 1415 6457
Blandteknik
Kina. Signerad, blandteknik, tuppar, yttermått inklusive ram: 66x43cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 19:32:57
100 kr
150 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr