Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14099040



*

nr 1409 9040


Blandteknik

Kina, fågel, yttermått inklusive ram: 34x45 cm


Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

Sista tid för bud online:

måndag 2 augusti 2021
kl 19:07:07


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
1/8 20:33:18 1      100 kr
2/8 15:48:41 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien blandteknik djurmotiv fågel fågelmotiv fåglar kina kinesisk kinesiskt vattenfärg
  • 6381 Akvarell
    Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
     

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    26 jan kl 20:22
  • 8063 Collage
    Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
     

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    26 jan kl 20:20




Ladda ner broschyr