KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14545535
nr 1454 5535
Blandteknik
3 st. Kina, blandteknik, yttermått inklusive ram. 40x30 -42x36 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 14 mars 2022
kl 20:03:56
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr