ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 9816047

nr 981 6047

MIXED MEDIA

China, 19th century, 92x22, wear, damages.

Kina, 1800-tal, 92x22

Condition: slitage, skador

1000

SEK 1200

Monday September 21 2015
at 20:14:30