KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11966163

nr 1196 6163

Blandteknik

3 st. Karl Larsson, motiv från Hälsingland, signerade, -84, 18x24 + 19x32

Utrop:

400 kr

måndag 13 augusti 2018
kl 18:14:05