KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16363005
nr 1636 3005
Jonas Nilsson
(f. 1968), Sverige
"Collage". Signerad, blandteknik på handgjort papper. Bildmått: 45x58 cm, yttermått inklusive ram: 52x65 cm
Jonas Nilsson, svensk bildkonstnär född 1968.
måndag 19 augusti 2024
kl 19:27:55