KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16784174
nr 1678 4174
Blandteknik
Joachim Granit (1960), komposition. Signerad a tergo, daterad 1996. Blandteknik, bildmått: 48x38 cm, yttermått inklusive ram: 72x60 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 februari 2025
kl 19:23:58
500 kr
600 kr
700 kr