KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13977027
nr 1397 7027
Jerzy Luczak-Szewczyk
(1923-1975), Sverige
Blandteknik, Gård. Signerad. Motivet: 39x23, yttermått inklusive ram: 59x42 cm
Utrop:
500 kr
måndag 17 maj 2021
kl 18:21:31
Jerzy Luczak-Szewczyk
Läs mer om Jerzy Luczak-Szewczyk