KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9409494
nr 940 9494
Jerzy Lassota de Kalinski
(f. 1946), Polen
Blandteknik, Jerzy Lassota de Kalinski (f. 1946), 1985, signerad a tergo, 27 x 41
Jerzy Lassota de Kalinski, polsk målare född 1946.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 februari 2015
kl 19:20:32
4/2 17:54:20
300 kr
9/2 13:12:05
Jerzy Lassota de Kalinski
Läs mer om Jerzy Lassota de Kalinski