KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14456270

nr 1445 6270

Blandteknik

2 st. Japan, yttermått inklusive ram: 44x36 cm. Signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 31 januari 2022
kl 19:55:09