KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13956305

nr 1395 6305

Blandteknik

Japan. Fågel, Signerad. Ca 60x32cm, yttermått inklusive ram: 65x37cm

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 3 maj 2021
kl 20:12:28