KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14598166
nr 1459 8166
Jan Rhodin
(f. 1938), Sverige
Signerad, fågel. Blandteknik, bildmått: 42x33cm, yttermått inklusive ram: 56x47cm
Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 april 2022
kl 19:21:57
4/4 19:16:57