KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14088473

nr 1408 8473

Blandteknik

15 st, Indien, oramade. Ej signerad. Motivet: 26x16 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 19 juli 2021
kl 18:28:40

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.500 kr
  Göteborg 1.500 kr
  Helsingfors 1.500 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor