KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14188184
nr 1418 8184
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Signerad, daterad -89. Blandteknik, bildmått: 39x39, yttermått inklusive ram: 54x53 cm
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:10:44
13/9 19:05:44
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni