KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12769407
nr 1276 9407
Blandteknik
2 st, Huang Li, Kvinnor. Signerade, 1992. Motivet: 48x56 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:22:12
300 kr
350 kr
700 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.300 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr
1.900 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
1.900 kr (Budbetjänt)