KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13005349
nr 1300 5349
Blandteknik
Huang Hua San. Ej signerad. Motivet: 46x42 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 13 januari 2020
kl 19:02:55
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr