KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15075309

nr 1507 5309

Blandteknik

Hilding Berners. Signerad, daterad 1931, Fiskeläge, 36x58 cm, yttermått inklusive ram: 42x64 cm

Utrop:

500 kr

måndag 5 december 2022
kl 18:17:29