KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13051464
nr 1305 1464
Blandteknik
Hesto Hesterberg, monogramsignerad, 65x42 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 februari 2020
kl 19:46:25
150 kr
200 kr