KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9166119

nr 916 6119

Blandteknik

Hellström, "En Alpros", signerad, -45, 20x23

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 oktober 2014
kl 19:03:14

6/10 18:58:14 1      Vinnande bud