KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16406183
nr 1640 6183
Blandteknik
Harry Martinsson (1904-1978), fiskar, med dedikation till Eva Silversparre. Signerad, Blandteknik, bildmått: 20x25,5, yttermått inklusive ram: 25,5x31,5
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 september 2024
kl 20:38:41
2/9 20:24:27