KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16426137
nr 1642 6137
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Hav. Signerad. Blandteknik, bildmått: 17x23 cm, yttermått inklusive ram: 27x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 september 2024
kl 18:18:30
13/9 19:57:20
100 kr
16/9 17:24:59
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg